СОУ Јане Сандански


 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Помош софтверски проблеми

Go down 
АвторПорака
x-factor
Admin
x-factor

Број на мислења : 8
Join date : 2008-10-20
Местолокација : Strumica

ПишувањеПредмет: Помош софтверски проблеми   Пон Окт 20, 2008 9:53 pm

тука можете да ги постирате вашите проблеми Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://soujanesandanski-str.macedonianforum.net
 
Помош софтверски проблеми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СОУ Јане Сандански :: Компјутери и технологија :: Оперативни системи и програми-
Отиди до: