СОУ Јане Сандански


 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Образложение за избришани постови

Go down 
АвторПорака
x-factor
Admin
avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2008-10-20
Местолокација : Strumica

ПишувањеПредмет: Образложение за избришани постови   Пон Окт 20, 2008 9:14 pm

тоа се однесува за модераторите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://soujanesandanski-str.macedonianforum.net
 
Образложение за избришани постови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СОУ Јане Сандански :: СОУ Јане Сандански форум :: Известување-
Отиди до: